AP Logo

To spotkanie grupy przedsiębiorców, którzy nawzajem dzielą się swoim doświadczeniem. Mastermind można nazwać grupową burzą mózgów, tzn. wnoszę moje pytania do rozwiązania, a grupa doradza mi, co mogłabym zrobić, aby mój problem rozwiązać. Następnie z grupowych pomysłów, wybieram te, które najbardziej mi odpowiadają i zobowiązuję się do tego, aby wdrożyć dane rozwiązania do swojego biznesu. Rozwiązania te, ustalam w formie celu, z którego rozliczę się na kolejnym spotkaniu. Za tydzień 😉
Grupy mastermind liczą najczęściej o 3 do 5 osób. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają około 60 minut. Na spotkaniu, każdy z uczestników zarówno wnosi swoje pytania dotyczące swojego biznesu, jak i doradza innym osobom.

Jak wyglądają spotkania mastermind?
1. Każde spotkanie ma swój określony schemat. Zaczynamy od podsumowania/ sukcesów minionego tygodnia, rozliczamy się ze zobowiązań i przechodzimy do pytań dnia/ problemu, który chcemy rozwiązać na dzisiejszej sesji. Następnie ustalamy cele na najbliższy tydzień.

2. Mastermind jest zorganizowany wokół jednego, konkretnego celu – Twojego celu. Czym innym jest tematyka grupy. Są grupy mastermind skupione na biznesie, ale są też takie, które skupiają się na rozwoju osobistym, duchowym, inwestowaniu. Tworząc lub zapisując się do grupy mastermind, sprawdź, jaki jest jej temat przewodni. Dzięki temu masz pewność, że będziesz pracował nad tym obszarem, na którym najbardziej Ci zależy.

3. Szerszy kontekst – mastermind pozwala spojrzeć na swoje działania z perspektywy innych uczestników. Będąc blisko danego problemu, czasami za bardzo się na nim skupiamy i nie widzimy nowych rozwiązań. Dzięki mastermind mamy okazję spojrzeć na dany temat z innej perspektywy i szybciej znaleźć wyjście z danej sytuacji.

4. Jak znaleźć swoją grupę mastermind? Grupy mastermind bardzo często tworzą się same ze względu na to, że najczęściej mamy wokół siebie osoby, które pracują nad podobnymi wyzwaniami. Jeśli nie masz wokół siebie takich osób, warto poszukać grup na Facebooku, które są skupione wokół interesującego Cię zagadnienia lub bezpośrednio – wokół mastermind. Jeśli szukasz mastermind, który jest prowadzony przez konkretne osoby, pod okiem których chcesz rozwijać swoje umiejętności – sprawdź, czy dana osoba taki mastermind oferuje. Dobieraj osoby, które są na podobnym poziomie biznesowym/rozwojowym do Ciebie. Dzięki temu unikniesz bycia mentorem.

Mówi się, że mastermind przyspiesza 4-krotnie rozwój biznesu. I nie jest to przesadą! Dzięki omawianiu swoich wątpliwości w gronie zaufanych nam osób, mamy szansę wybrać rozwiązanie, którego nie wymyśli byśmy w pojedynkę. Mastermind korzysta z efektu synergii, gdzie 1+1 nie daje wyniku 2, a 3! Oznacza to, że uczestniczenie w grupie mastermind, przynosi nam więcej korzyści, niż gdybyśmy samodzielnie pracowali nad własnym biznesem, rozwojem osobistym, czy innym zagadaniem, które jest dla nas istotne.

Chcąc ułatwić Ci znalezienie grupy mastermind, uruchomiliśmy zapisy na spotkania, które będą się odbywały pod naszym okiem 😊 Uczestnicy zostaną przydzieleni do grup w zależności od branży (brak konkurencji) oraz stopnia zaawansowania rozwoju biznesu. Dzięki temu masz pewność, że będziesz mógł korzystać z wiedzy od osób mających podobne doświadczenia do Twoich. Maksymalna wielkość grupy to 4 osoby. Cena za 4 spotkania online to 199zł + VAT (244,77zł). Nie czekaj na rozpoczęcie nowego miesiąca, zacznij działać już dziś!  

Formularz do zapisu – klik! 🙂

https://tiny.pl/7gvxj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *