AP Logo

Jeśli trafiłeś na tę stronę, pewnie zastanawiasz się nad tym kim jesteśmy...

Architekci Przedsiębiorczości by FLOW to zespół ekspertów związanych ze światem biznesu, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz z pasją przekazują swoją wiedzę.

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w projektowaniu rozwoju ich firm oraz pomaganie managerom i pracownikom w ich codziennej pracy. Chętnie działamy również z wszystkimi osobami, które są zainteresowane swoim rozwojem osobistym i zdobyciem nowych kompetencji.

Podobnie jak Henry Ford wierzymy, że:

''Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej.''

Swoją misję realizujemy przez:

Poznaj zespół naszych ekspertów

Oto my – Architekci Przedsiębiorczości. Nasz zespół składa się ze specjalistów wywodzących się z różnych branż. Dzięki temu na prowadzenie biznesu patrzymy z różnych perspektyw, a rozwiązania które generujemy w trakcie szkoleń oraz konsultacji są kreatywne i innowacyjne. Oprócz profesji łączą nas wspólne wartości: pasja do przekazywania wiedzy, chęć ciągłego rozwoju oraz życzliwe podejście do drugiego człowieka. Razem projektujemy ścieżki rozwoju dla małych jaki również tych już rozwiniętych przedsiębiorstw.

Pomagamy w rozwoju takich obszarów jak: sprzedaż i obsługa klienta, budowanie zespołu i zarządzanie zespołem, rekrutacja i HR, umiejętności osobiste, marketing i social media, prowadzenie biznesu, szkolenia językowe.

Współpracujemy również z ekspertami z m.in. takich branż jak:

  • beauty,
  • automotive,
  • księgowość,
  • florystyka,
  • kadry,
  • prawo,
  • IT,
  • HoReCa,
  • pozyskiwanie dotacji dla firm.

W jaki sposób pracujemy?

szkolenienauka2

Chciałbyś przeszkolić swoich pracowników, czy wolisz pracę 1:1 w ramach której otrzymasz konkretne wskazówki i indywidualne wsparcie mentora?

A może cenisz sobie pracę w grupie i chcesz zdobyć nowe biznesowe kontakty?

Lubisz oderwać się od codziennej rzeczywistości i chętnie przebywasz na sali szkoleniowej, czy preferujesz szkolenia on-line w zaciszu własnego domu?

Niezależnie od tego, co jest Ci bliższe, wśród dostępnych u nas opcji znajdziesz coś dla siebie oraz Twojego przedsiębiorstwa.

Wybierz jedną z poniższych kategorii i sprawdź jak działamy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu!

szkolenienauka3

Zaprojektuj z nami przyszłość swojego biznesu dzięki szerokiemu wyborowi szkoleń

W ramach szkoleń nasi eksperci przekażą Tobie i Twoim pracownikom wiedzę, umiejętności oraz niezbędne narzędzia, które
pozwolą na odnoszenie sukcesów i osiąganie celów zarówno tych osobistych jak i biznesowych.

Sprawdź najbliższe terminy szkoleń w naszym kalendarzu

Kliknij w przycisk poniżej i sprawdź, gdzie i kiedy odbędą się interesujące Ciebie szkolenia.

Jeśli chciałbyś zrealizować wybrane szkolenie jako szkolenie zamknięte tylko dla pracowników Twojej firmy, potrzebujesz przygotowania indywidualnego programu szkoleniowego lub interesuje Cię inny termin szkolenia niż ten dostępny w kalendarzu – skontaktuj się z nami tutaj.

Kodeks Etyki "Architekci Przedsiebiorczosci by FLOW"

1. Działamy w celu podnoszenia wiedzy i kompetencji uczestników naszych usług rozwojowych, a także zwiększeniu konkurencyjności firm z którymi współpracujemy. Win win to podstawa naszych relacji z wszystkimi partnerami biznesowymi.

2. Dbamy o najwyższą jakość realizowanych przez nas usług zarówno pod kątem merytorycznym, jak i organizacyjnym.

3. Trenerzy prowadzący zajęcia są dobierani w oparciu o posiadane kwalifikacje i doświadczenie związane z tematyką danej usługi rozwojowej. Informacje o trenerach są podawane do wiadomości publicznej.

4. Uczestnicy naszych usług rozwojowych są informowani o celach, zakresie oraz cenie świadczonych usług.

5. Monitorujemy jakość świadczonych usług poprzez stały kontakt z uczestnikami naszych usług rozwojowych oraz narzędzia ewaluacji. Prowadzimy ewaluacje własnych działań i wdrażamy uwagi i spostrzeżenia uczestników naszych usług.

6. Firma respektuje zasady uczciwej konkurencji w szczególności w zakresie reklamy, informacji o świadczonych usługach oraz ich cenach.

7. Dbamy o to by nasze usługi rozwojowe odbywały się w przyjaznej atmosferze i dbałości o komfort jej uczestników.