ANKIETA BADAJĄCA POTRZEBY SZKOLENIOWO-DORADCZE

KLIENT INDYWIDUALNY

Abyśmy mogli bliżej poznać Twoje potrzeby szkoleniowe i dobrać najlepszy dla Ciebie program szkoleniowy prosimy o udzielenie odpowiedzi na poniższe pytania.

Zespół Architektów Przedsiębiorczości 

  1. Napisz krótko jakie cele chcesz osiągnąć poprzez udział w usługach szkoleniowo-doradczych:

  2. Jeśli to istotne dla dobrania najlepszej formy/programu szkolenia napisz czym się zajmujesz?

  3. W jakich szkoleniach/usługach doradczych do tej pory już uczestniczyłeś?

  4. Jakie obszary usług szkoleniowo-doradczych Cię interesują:

  4.1. umiejętności osobiste:

  4.2. sprzedaż i obsługa klienta:

  4.3. marketing, social media:

  4.4. rekrutacja i HR:

  4.5. zarządzanie zespołem, szkolenia menadżerskie:

  4.6. szkolenia specjalistyczne/dedykowane dla wybranych branż:

  5. Jakie inne usługi oprócz szkoleń są dla Ciebie interesujące?

  6. Jaka jest Twoja ulubiona forma uczestnictwa w szkoleniach:

  7. Imię i nazwisko:

  8. Numer telefonu:

  9. Adres mailowy:

  Klauzula informacyjna RODO w zakresie przetwarzania danych osobowych:

  1. Administratorem danych osobowych jest Ewelina Łuczyńska FLOW, Bydgoska 6, 30-056 Kraków, NIP 6871828314, nr tel: 724-117-596, kontakt@flow-szkolenia24.pl. 2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych. Dane kontaktowe inspektora: Ewelina Łuczyńska, kontakt@flow-szkolenia24.pl, 724-117-596. 3. Przekazane dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług, obsługi zgłoszeń i udzielania odpowiedzi na zgłoszenia; 4. Kategorie danych osobowych obejmują m.in. imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres, dane dedykowane do procesu/usługi/projektu; 5. Pani / Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcy usług IT; 6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora, chyba że Pani / Pan wyrazi sprzeciw wobec przetwarzania danych; 7. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej; 8. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 9. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) lub przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1); 10. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu; 11. Dane pochodzą od osób, których dane dotyczą; 12. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne.

  Jeśli masz znajome osoby, które interesują się tematyką rozwoju i byłyby zainteresowane udziałem w szkoleniach/usługach doradczych zapraszamy do kontaktu: biuro@architekciprzedsiebiorczosci.pl

  Zapisz się do naszego newslettera!

  Otrzymuj ciekawe treści i materiały o rozwoju osobistym oraz prowadzeniu biznesu przygotowywane przez nasz zespół ,,Architektów Przedsiębiorczości”.

  .

  Na dobry początek mamy dla Ciebie prezent! 😊

  ,,Architektura Przedsiębiorczości, czyli jak dzięki przedsiębiorczej postawie wyjść z pułapki bezcelowej celowości i co zrobić, gdy Twoja przedsiębiorczość doprowadzi Cię do własnego biznesu”.

  Zobacz co znajduję się w Workbooku, klikając przycisk tutaj:

  ZOBACZ WIĘCEJ

  Abyś jak najszybciej mógł/mogła zabrać się do lektury, zapisz się do newslettera i odbierz WORKBOOKA.

  KONTAKT

  Daj nam znać co możemy dla Ciebie zrobić, wypełniając formularz poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą do 48h w dni robocze.

   * Twoje imię i nazwisko:


   * Treść wiadomości:

   * Czy prowadzisz firmę?

   * Podaj NIP Twojej firmy:

   * Podaj numer telefonu:

   * Twój adres e-mail:

   Jeśli jesteś zainteresowany pozyskaniem dotacji na usługi szkoleniowo-doradcze wypełnij nasz formularz pod dotacje dostępny pod TYM LINKIEM.

   Natomiast jeśli chcesz byśmy dopasowali indywidualny program rozwojowy, wypełnij jeden z poniższych formularzy:

   Analiza potrzeb szkoleniowo-doradczych KLIENT BIZNESOWY

   Analiza potrzeb szkoleniowo-doradczych KLIENT INDYWIDUALNY

   * W celu zapewnienia najlepszej jakości odpowiedzi wszystkie pola w formularzu są obowiązkowe.