AP Logo
[tek_sectiontitle st_title_tag=”h2″ st_subtitle_position=”subtitle-below-title” st_title_color=”#ffffff” st_subtitle_color=”rgba(255,255,255,0.8)” st_title_size=”52px” st_title_line_height=”68px” st_title_font_weight=”” st_title_bottom_spacing=”30px” st_separator_enable=”separator_off” st_text_align=”text-center” st_width=”st_fullwidth” css_animation=”kd-animated fadeIn” css_animation_delay=”200″ st_subtitle_decoration=””]

Sprawdź kategorie usług oraz
najbliższe terminy w naszym kalendarzu


W naszej ofercie szkoleniowo - doradczej każdy przedsiębiorca, pracownik czy osoba prywatna znajdzie usługę, odpowiadającą aktualnym potrzebom rozwojowym.

Zanim zapoznasz się bliżej z tematami szkoleń, zachęcamy do poświęcenia chwili na przeczytanie krótkiego informatora
dotyczącego rodzajów naszych usług. Wiedza ta pomoże Ci wybrać lepszą ścieżkę rozwoju. Możemy też opracować ją wspólnie
- w tym celu zapraszamy do wypełnienia ankiety dostępnej tutaj.


Szkolenie otwarte

W szkoleniach otwartych biorą udział osoby prywatne oraz pracownicy różnego rodzaju firm i instytucji zainteresowani danym tematem szkolenia oraz rozwojem określonych kompetencji i umiejętności.

Dzieki temu, że uczestnicy wywodzą się z różnych branż i firm, udział w szkoleniu otwartym pozwala nie tylko na zdobycie określonej wiedzy i umiejętności uwzględnionych w programie szkolenia, ale dodatkowo na wzajemna wymianę informacji, pomysłów, inspiracji oraz nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.


Szkolenie zamknięte

Szkolenie zamknięte jest realizowane dla wybranej grupy osób (najczęściej jest to grupa pracowników zatrudnionych w jednej firmie lub instytucji).

W przypadku tego typu szkoleń istnieje większa możliwość dopasowania programu szkolenia do potrzeb danej firmy/instytucji.

Szkolenie może zostać zrealizowane w siedzibie firmy lub w sali szkoleniowej (biuro coworkingowe, hotel) w dogodnej dla uczestników lokalizacji.


Szkolenie Online

Szkolenia online realizujemy w formie szkoleń otwartych oraz szkoleń zamkniętych (dedykowanych dla określonych grup uczestników, np. pracowników firmy czy instytucji).

Szkolenia realizowane są za pomocą platformy zoom. Uczestnicy szkolenia na 5 dni przed jego rozpoczęciem otrzymują link do pokoju szkoleniowego.Doradztwo - Coaching

Zapraszamy do udziału w sesjach coachingowych oraz konsultacjach biznesowych z naszymi doradcami. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać zakres tematyczny oraz eksperta z wybranej dziedziny.

Sprawdź nasze pakiety i umów się na spotkanie.


Zniżki

Uzyskaj atrakcyjne rabaty!

Oferujemy zniżkę przy szkoleniach gotówkowych.
A także za polecenia kolejnych osób.W sprawie uzyskania kodu możesz skontaktować się również z nami poprzez nasz formularz.

Przy danym szkoleniu znajdziesz przycisk, który pozwoli wygenerować rabat na jego zakup do 14 dni przed datą rozpoczęcia!

Szukaj tego przycisku i korzystaj! 🙂

Jeśli interesuje Cię szkolenie w terminie, który nie jest podany w kalendarzu, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego. Postaramy się wyjść na przeciw Twoim potrzebom i zaproponować dodatkowy, bardziej dogodny termin.

Kategorie szkoleńZapisz się do naszego newslettera!

Otrzymuj ciekawe treści i materiały o rozwoju osobistym oraz prowadzeniu biznesu przygotowywane przez nasz zespół ,,Architektów Przedsiębiorczości”.

.

Na dobry początek mamy dla Ciebie prezent! 😊

Już teraz pobierz zupełnie za darmo workbooka ,,Architektura Przedsiębiorczości, czyli jak dzięki przedsiębiorczej postawie wyjść z pułapki bezcelowej celowości i co zrobić, gdy Twoja przedsiębiorczość doprowadzi Cię do własnego biznesu”.

Zobacz co znajduję się w Workbooku, klikając przycisk tutaj:


Abyś jak najszybciej mógł/mogła zabrać się do lektury, zapisz się do newslettera i odbierz WORKBOOKA.