Mastermind

199,00  netto (244,77  z VAT)

Kategoria:

Opis

Co to jest mastermind?

Mówi się, że mastermind przyspiesza 4-krotnie rozwój biznesu. I nie jest to przesadą! Dzięki omawianiu swoich wątpliwości w gronie zaufanych nam osób, mamy szansę wybrać rozwiązanie, którego nie wymyślilibyśmy w pojedynkę. Mastermind korzysta z efektu synergii, gdzie 1+1 nie daje wyniku 2, a 3! Oznacza to, że uczestniczenie w grupie mastermind, przynosi nam więcej korzyści, niż gdybyśmy samodzielnie pracowali nad własnym biznesem, rozwojem osobistym, czy innym zagadaniem, które jest dla nas istotne. Grupy mastermind liczą najczęściej o 3 do 5 osób. Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają około 60 minut. Na spotkaniu, każdy z uczestników zarówno wnosi swoje pytania dotyczące swojego biznesu, jak i doradza innym osobom.

Mastermind, to spotkanie grupy przedsiębiorców, którzy nawzajem dzielą się swoim doświadczeniem. Każda sesja ma swój określony schemat. Zaczynamy od podsumowania/ sukcesów minionego tygodnia, rozliczamy się ze zobowiązań i przechodzimy do pytań dnia/ problemu, który chcemy rozwiązać na dzisiejszym spotkaniu. Następnie ustalamy cele na najbliższy tydzień.

Chcąc ułatwić Ci znalezienie grupy mastermind, uruchomiliśmy zapisy na spotkania, które będą się odbywały pod naszym okiem 😊 Uczestnicy zostaną przydzieleni do grup w zależności od branży (brak konkurencji) oraz stopnia zaawansowania rozwoju biznesu. Dzięki temu masz pewność, że będziesz mógł korzystać z wiedzy od osób mających podobne doświadczenia do Twoich. Maksymalna wielkość grupy to 4 osoby. Cena za 4 spotkania online to 199zł + VAT (244,77zł). Nie czekaj na rozpoczęcie nowego miesiąca, zacznij działać już dziś!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.